Zaufanie – wielkie słowo zbudowane z małych rzeczy

Webinar:

Temat zaufania pojawia się w naszej pracy w kontekście lidera, zespołu, organizacji. I choć wszyscy raczej czują niż umieją w szczegółach opisać w czym rzecz, badania pokazują, z czego to zaufanie wypływa i jak je pielęgnować, żeby stało się solidnym fundamentem pracy zespołowej. Mimo efemeryczności samego pojęcia, część z badaczy definiuje jego miernik dosyć podobnie: jako gotowość do pokazania się w zespole, wobec drugiej osoby, jako osoba możliwa do zranienia – ze swoimi słabościami i obawami. Zaufanie do siebie jest fundamentem do budowania atmosfery zaufania wokół siebie. Brene Brown opisuje anatomię zaufania na podstawie akronimu słowa BRAVING. I tej struktury użyjemy w trakcie tego webinaru.

Uczestnicząc w tym warsztacie dowiesz się:

  • Z czego tworzy się zaufanie?
  • Co jest twoim osobistym zasobem, na czym inni mogą się oprzeć?
  • Czego potrzebujesz od innych, żeby móc im ufać?
  • Jak rozpoznawać wzrost i spadek zaufania, również poprzez ciało?
Zaufanie_Joanna Cichosz

Joanna Cichosz

konsultantka, diagnosta, psycholog społeczna, facylitatorka.

Od ponad 16 lat pracuje jako doradca w obszarze rozwoju menedżerskiego. Projektuje procesy diagnozy i rozwoju kompetencji przywódczych zarówno indywidualne jak i zespołowe (feedback 360, AC/DC). Tworzy autorskie programy rozwojowe, które łączą współczesną wiedzę o człowieku z głęboką refleksją uczestników. Pasjonuje ją tworzenie warunków, w których wszyscy, bez względu na rolę jaką pełnimy, mamy szanse budować i utrzymywać partnerskie relacje Dorosły-Dorosły.
Jest jedną z Królowych Gór – grupy 17 kobiet, w większości posiadaczek karty Dużej Rodziny, które w tym roku rozpoczęły zdobywanie Korony Gór Polski

 

Zaufanie_KASIA_TYSZKO

Katarzyna Tyszko

jest inżynierem, nie jest psychologiem, jest wszechstronnie wykształconym coachem i facylitatorką, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w biznesie oraz doradztwie strategicznym. Od ponad 20 lat wspiera liderów i ich zespoły w budowaniu skutecznego, transformującego przywództwa w czasach ciągłych zmian (autorski program Lead InNow). W pracy z ludźmi i organizacjami wykorzystuje systemowe spojrzenie. Pasjonuje się zdrowym sposobem funkcjonowania człowieka w jego środowisku, w połączeniu z naturą i własnym ciałem. Prowadzi mentoringowy program „Dzikie Życie” oparty o pierwotny tryb życia gatunku ludzkiego.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.