Poranna rozgrzewka, czyli jak zaangażować swoje ciało w nowy dzień

Case Study:

Jednym z ważnych elementów, które daje nam natychmiastowe sygnały o naszym zaangażowaniu lub wycofaniu jest nasze ciało. Możemy go słuchać, ale także stwarzać mu świadome doświadczenia, w które może się zaangażować – wzmocnić przepływ energii wzdłuż kręgosłupa. To buduje dobre nawyki angażowania się w każdy dzień własnego życia.

To nie będzie webinar. Przygotujcie wygodne stroje, bo będziecie poruszać swoje ciała, oddech i życiową energię. Poznacie kilka ćwiczeń, które pomogą wam wzmocnić centrum waszego ciała i umożliwią wzrost zaangażowania.

Iza Dominko

Izabela Dominko

psychoterapeutka i absolwentka Polskiego Instytutu DMT (Dance Movement Therapy), doktor nauk humanistycznych, konsultantka i coach. Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Tańcem i Ruchem. Współtwórczyni idei Freedance w Polsce. Oprócz tego, że wie chyba wszystko o Szekspirze, to chyba jeszcze więcej wie o ciele, a raczej jak zintegrować umysł, ciało i serce, żeby żyć pełniej i bardziej świadomie. W wyjątkowy sposób łączy siłę intelektu, precyzję z intuicją i informacjami, które daje nam nasze ciało.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.