Jak wykorzystać transformację, aby pozostać skutecznym w nowej rzeczywistości

Case Study:

O zmianie można mówić wiele i pewnie wiele już Wiesz i z pewnością doświadczyłaś/eś w obecnym czasie. Powiedzmy prawdę na temat zmiany, NIE LUBIMY ZMIAN, ALE LUBIMY ZMIANY ROBIĆ ! Tych dwóch Panów – o wyjątkowym poczuciu humoru i energii, na pewno lubi zmiany. 

Jak pewnie w wielu organizacjach, pandemia wywołała wiele zmian i przyspieszyła procesy, które zaimplementowano w dwa tygodnie, a planowo miało to zająć pół roku. Tę, o której opowiedzą odbiła się szerokim echem na różnych poziomach – nie tylko organizacji, ale przede wszystkim na poziomie osobistym. 

Na przykładzie Pharmy, opowiedzą o tym:

  • Co i jak zmieniło się w podejściu do kontaktów z klientem, jaki miało to wpływ na biznes development, efektywność.
  • Jak poradzili sobie w różnych fazach zmiany zaczynając od pierwszej. 
  • Jak zarządzali zmianą i jak ta zmiana wpływała również na nich samych, czego od nich wymagała. 
  • Jakiego wsparcia udzielali.
  • Jak się organizowali na przestrzeni kilku miesięcy. 

 

Wspólnie z wieloma zespołami przeszli przez wszystkie fazy zmiany, zaobserwowali je z różnych perspektyw. Od najbardziej opornych wcześniej na zmianę, dziś słyszą: “Nie przypominaj mi starego schematu, bo mam konfuzję…”  Zapraszają Was do ich Świata. Może weźmiecie coś dla siebie, a może po prostu powiecie: już wiem wszystko i nic nowego nie wnieśliście. To, co weźmiecie na pewno, to pozytywną energię.

Marek Ignyś

Marek Ignyś

Lead of SF Excellence & Training /Training Community Lead Bayer Poland


Biotechnolog, trener grupowy i coach z powołania. Prowadzi Dział Szkoleń i Rozwoju w Bayer, gdzie dba o to, aby wzbudzać poczucie wpływu. Tworzy i prowadzi programy szkoleniowo-rozwojowe dla menedżerów, sił sprzedaży oraz talentów organizacji. Koordynator i twórca procesów coachingowych, e-learningowych, e-feedbackowych wewnątrz organizacji. W wolnym czasie gra w squash’a z synem i biega. A wszystko to robi z ogromną energią i optymizmem.

Krzysztof Smoliński

HR Business Partner PH & CH / CEE Change Management Lead

Psycholog społeczny, trener, expert zarządzania zmianą. Od 12 lat HR Business Partner w wiodących firmach farmaceutycznych. Doradca kluczowych liderów w rozwoju pracowników, budowaniu kultury organizacyjnej i transformacjach. Uczestnik i prelegent wielu konferencji HR. Prywatnie miłośnik dwóch kółek i współzałożyciel zespołu muzycznego The Neighbours.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.