Wdzięczność i uważność jako klucz do motywacji w rękach Lidera

Webinar:​

Zmiany rzeczywistości dotykają wszystkich sfer życia. Nic nowego. Być może jednak pewne elementy inaczej poddają się zmianie? Choć wiele z naszych zadań można powierzyć technologii, nadal potrzebujemy kontaktu z drugim człowiekiem. Zarówno w pracy jak i poza nią. Jak świadomie kształtować relacje, jak szukać i znajdować nowe metody rozwiązywania nowych problemów? Jak okazywanie wdzięczności może pomóc w budowaniu relacji, w motywowaniu i jaki to ma związek z radzeniem sobie ze stresem?

Uczestnicy dowiedzą się m.in.:

  • Jaki jest związek pomiędzy wdzięcznością i uważnością. I dlaczego uważność stała się taka ważna (w każdym obszarze życia).
  • Czy można skutecznie rozwijać uważność nie zwalniając tempa życia (czyli bez formalnej medytacji)?

Witold Rychłowski

Zawodowy negocjator i mediator z nieszablonowym poczuciu humoru. Trener i konsultant, mówca, specjalizujący się we wspieraniu rozwoju umiejętności oraz efektywnych postaw podnoszących skuteczność działań w obszarze komunikacji, prezentacji, procesów sprzedażowych, zarządzania zmianą, rozwiązywania konfliktów i przywództwa. Realizuje projekty badawcze i wdrożeniowe w zakresie kultury organizacyjnej i wartości. Ma wyjątkowe podejście do rozwiązywania problemów i podejścia do trudnych sytuacji bez względu na naturę tego problemu, czy jego źródło. 
Pracuje w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji. Aktywnie praktykuje i popularyzuje Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.